Surtel Hotel, Kuşadası Mevkii'nde denize 350 metre mesafede konumlanmıştır. Misafirlerimiz halk plajını kullanabilmektedirler. Plajda yiyecek-içecek ve şemsiye şezlong servisi ücretli olarak verilmektedir. Tesisimiz 90 odası ile misafirlerine konforlu hizmet sağlamaktadır. Tüm odalarımızda balkon mevcuttur. Tesiste ana restoran ve 3 adet bar ile birçok lezzet alternatifini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu olmak üzere tesisimiz içinde 2 adet havuz bulunmaktadır. Aktivite olarak tesisimizde pool var bulunmaktadır. Otelimiz her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve öğle yemeğinden açık büfe olarak yararlanabilirsiniz.

Otelimiz toplam 90 oda ile hizmet vermektedir. Standart odalar, 18 metrekare genişliğindedir. Tesisimizde 1 adet engelli odası mevcut olup tamamen engelli misafirlerimiz için dizayn edilmiştir. Odalarımızda split klima, televizyon, uydu yayını, minibar, direkt telefon, saç kurutma makinesi ve duş bulunmaktadır. Oda zemini seramik ile kaplıdır. Odalarımızda balkon bulunmaktadır. 

Tesisimiz her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği olmak üzere açık büfe şeklinde hizmet vermektedir. Ege bölgesine ait mutfak sunumuyla damak tadınıza hitap edecek yiyeceklerden faydalanabilir tatlılarla kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Kahvaltı 07:30-10:00, 12:30-14:00 öğle yemeği, 16:00-17:00 çay saati, 19:00-21:00 akşam yemeği, 23:00-23:30 gece çorbası servis edilmektedir. Tesisimizin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler saat 11:00-23:00 arası ücretsizdir.

Otelimizde bulunan Pool Bar'da müzik eşliğinde içecekleriniz yudumlayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tarihi yerlere de mesafesi yakın olan tesisimizin imkanlarından faydalanıp gün içerisinde Efes Antik Kent gezisi yapabilir Meryemana Kilisesi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Otelimiz misafirlerimiz Kuşadası Mevkii'nde bulunan halk plajını kullanabilmektedirler. Plajda yiyecek-içecek ve şemsiye şezlong servisi ücretli olarak verilmektedir. Tesisimizde bulunan açık yüzme havuzu ve çocuk havuzunda çocuklarınızda eğlenceli zamanlar geçirebilir. Havuzda şemsiye şezlong ücretsiz olarak kullanılmaktadır.